Vadovai
Margarita Tomkevičiūtė

Ansamblio meno vadovė, vyr. baletmeisterė
Klasiška, subtili ir visuomet pasitempusi. Seniai sklinda kalbos, kad su vadove Roma varžosi stiliaus srityje. Propaguoja patį tikriausią Nemunietiškumą. Griežta, reikli, diplomatiška. Pastabų tikslumas ir aštrumas kaip chirurgo skalpelis. Vadovė Margarita motyvuoja ir priverčia stengtis bei įrodyti sau ir kitiems – tu visada gali geriau. Viena pati gali užkurti visą ansamblį. Tautinių šokių kolektyvo Ratelinis meno vadovė.

Eglė Gružaitė

Choreografė
Eglė yra ansamblio vadovė ir net ne šokių grupės vadovė, o cheoreografė. Ji tokia kieta, kad choreografės diplomą įgijo, nes… tiesiog to panorėjo. Prieš tampant vadove Eglė buvo ir tėra idealaus lankomumo, nepriekaištingos technikos ir atsakingumo etalonas. Vadovės Eglės vakaro pasišokimai jau yra tapę klasika, o jos trigubo greitis net Nemuno kapelai neįkandamas.

Roma Paulauskienė

Choro vadovė
Charizma. Vadovei be galo patinka dėmesys, o jos drabužių spintos tikriausiai užtektų visoms Nemuno merginoms, trims Nemuno čigonų taborams ir dar liktų Tautinių šokių ansambliui „Žilvitis“, kurio choro vadovė ji yra. Vadovė beprotiškai mėgsta keliauti ir tikriausiai nėra tokio kampelio kur ji nebūtų buvusi: tiek su ansambliu tiek pati asmeniškai yra išnaršiusi beveik visą pasaulį. Vadovė viena pati gali suderinti praktiškai viską. Skirtingų šalių ir žemynų saulės suformavo nedingstantį vadovės įdegį.

Gediminas Micka

Choro vadovas
Išskirtinė savybė – vaizdingi bei šmaikštūs palyginimai tarpuose tarp dainavimų. Jie pasakomi ypatingai greitai, todėl jei spėji suvokti išeis per tą pačią sekundės dalį pasitaisyti ir dar plačiai nusišypsoti. Vadovas Gediminas visada atrodo turi pasiruošęs dainą, anekdotą ar įdomią istoriją. Pats šnekiausias vadovas iš visų. Kartais slapta šneka priešingai negu vadovė Roma. Dainuoja bosu Kauno valstybiniame chore.

Raimundas Kukanauskas

Liaudies instrumentų orkestro vadovas
Degtukas. Labai greitai ir lengvai užsidega ir supyksta dėl įvairių dalykų, bet taip pat greitai ir atsileidžia. Labai šeimyniškas, mėgsta gaminti ir visuomet yra kupinas idėjų. Reikalus ir iškilusias problemas gliaudo kaip riešutus. Iš vadovo Raimundo juntamas betarpiškas bendravimas su studentais. Atrodo vadovas dirbo aukščiausio lygio Vienos, Londono ar Berlyno orkestruose. Priklauso muzikos ansambliui „Ainiai“.

Monika Jurgilaitė

Kanklių grupės vadovė
Nuoširdi, paprasta, o kaip vadovė – priekabi ir siekianti geriausio rezultato. Ji tokia talentinga, kad net su sulūžusiomis kanklėmis sugebėjo suvirpinti meksikiečių širdis. Vadovė Monika taip mėgsta miegą, kad galėtų per koncertą užmigt, jei pačiai nereikėtų groti. Priklauso muzikos ansambliui „Ainiai“.

Romualdas Sadzevičius

Liaudiškos muzikos kapelos vadovas
Geros nuotaikos ir optimizmo šaltinis. Viskas visada bus gerai, o jei nebus – pažiūrėkime į tai iš kito kampo. Vadovas Romualdas sugeba prieiti prie kiekvieno ansambliečio ir pasikalbėti praktiškai apie bet ką. Pykti vadovas atrodo nemoka, o jei užpyksta tai stipriai ir neilgam. Trumpos, taiklios ir visada sąmojingos replikos yra viena iš vizitinių vadovo kortelių. Aleksandro Stulginskio Universiteto kapelos „Ūkininkas“ meno vadovas.

Tadas Kviklys

Koncertmeisteris
Šokėjams Tadas yra nepamainomas kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį, festivalių ar net dainų šventės repeticijų metu. Fortepijonu ar akordeonu – visai nesvarbu su jais jis atstoja visą orkestrą. Geraširdis, begalo draugiškas ir visada punktualus. Mėgsta improvizuoti ir nuolat nustebina skambindamas gerai pažįstamus ir širdžiai mielus akordus.

Grįžti atgal